Mój okres się zmienia

Drei Generationen Frauen sitzen gemeinsam auf einem Bett
Drei Generationen Frauen sitzen gemeinsam auf einem Bett

Zmiany w wydzielinie miesiączkowej są czymś naturalnym. Sprawdź, które produkty o.b.® najlepiej dopasują się do Twoich zmieniających się potrzeb.

Zmiana obfitości krwawień i krwawienia międzymiesiączkowe

Twoje krwawienie miesiączkowe może czasami być mniej a czasami bardziej intensywneTwój cykl zmienia się w ciągu całego życia i jest to całkowicie naturalne. Także w ciągu poszczególnych cykli, np. w nocy, możesz zauważyć zmiany. Dowiedz się, dlaczego tak się dzieje i co ma wpływ na obfitość krwawień miesiączkowych.

Menstruacja po urodzeniu dziecka

Gratulacje – właśnie zostałaś mamą! Na pewno dostrzegasz teraz wiele zmian w swoim ciele, a może także w cyklach menstruacyjnych. Krwawienie miesiączkowe może teraz być bardziej obfite, a Twoje dotychczasowe tampony nie pasują już tak dobrze. Dowiedz się więcej na temat dbania o siebie po urodzeniu dziecka, Twoich ewentualnych nowych potrzeb i optymalnej ochrony dzięki produktom o.b.®.

Mutter spielt mit ihren Kindern

Menstruacja przed menopauzą

Menopauza to kolejny nowy rozdział w Twoim życiu. Niektóre kobiety nie dostrzegają w tym okresie u siebie prawie żadnych zmian, podczas gdy dla innych objawy menopauzy są bardzo nieprzyjemne. Jeżeli doświadczasz objawów menopauzy, nie martw się – można sobie z nimi radzić na różne sposoby.

Frau lächelt in die Kamera

Stosowanie tamponów na noc?

Wciąż istnieje mit, że nie należy stosować tamponów na noc. Wbrew popularnemu przekonaniu, nie ma powodów, aby nie korzystać z nich także w nocy. Na noc zakładaj tampony o tej samej chłonności, co w ciągu dnia. Załóż nowy tampon tuż przed pójściem spać i wymień go na nowy rano, tuż po przebudzeniu. Podczas miesiączki będziesz się czuć bezpiecznie przez całą noc, a po przebudzeniu poczujesz się czysto i świeżo.

Frau schläft glücklich in Bett

Może Cię także zainteresować

Czy istnieją różne rodzaje tamponów o.b.®, a jeżeli tak, to który jest dla mnie odpowiedni?

Czy mogę stosować tampony na noc?

Produkty Pokaż wszystkie

Wyszukiwarka produktów o.b.®

Który tampon o.b.® jest dla Ciebie odpowiedni?
Odpowiedz na cztery krótkie pytania.

Często zadawane pytania

Dowiedz się więcej o menstruacji,
dojrzewaniu i tamponach.