Przydatne linki

o.b.® – towarzyszymy kobietom od ponad 70 lat

o.b.® poprawia jakość życia kobiet od ponad pół wieku, wprowadzając w nim przez ten czas bezprecedensowe zmiany. Tutaj dowiesz się, jak lider europejskiego rynku tamponów zmienił podejście do higieny u kobiet i jak od lat z powodzeniem wprowadza na rynek nowe, udoskonalone produkty. Tutaj dowiesz się więcej o historii marki o.b.®.

Mutter redet mit Tochter

Zrównoważony rozwój: Dbanie o środowisko i o naszych klientów

Bardzo ważna jest dla nas stała troska o środowisko i o naszych klientów. Uważamy, że zdrowie kobiety jest blisko powiązane z kondycją środowiska naturalnego. Do 2025 r. zamierzamy korzystać z jak największej ilości organicznych i zrównoważonych surowców, aby dbać o kondycję naszej planety, a przy tym zapewniać niezawodną ochronę i komfort, do których marka o.b.® przez lata przyzwyczaiła swoje klientki. Więcej informacji na temat wpływu tamponów o.b.® na środowisko można znaleźć na stronie poświęconej zrównoważonemu rozwojowi.

Junge Frau lacht

Jakość godna zaufania

Dlaczego jakość jest tak ważna? Tylko w Polsce sprzedaje się ok. 1,2 mld tamponów o.b.® rocznie, a produkty marki są też eksportowane do 40 krajów na całym świecie. Tampony to nieodłączna część życia dla milionów kobiet i dziewcząt. Pokładacie zaufanie w jakości marki o.b.®, a my robimy wszystko, co w naszej mocy, aby na to zaufanie zasłużyć. Więcej na temat produkcji i składu naszych tamponów dowiesz się w części Skład.

Produkty Pokaż wszystkie

Wyszukiwarka produktów o.b.®

Który tampon o.b.® jest dla Ciebie odpowiedni?
Odpowiedz na cztery krótkie pytania.

Często zadawane pytania

Dowiedz się więcej o menstruacji,
dojrzewaniu i tamponach.