Czy mogę stosować tampony także w nocy i podczas ćwiczeń?

 
junge Frau versteckt sich unter der Decke
junge Frau versteckt sich unter der Decke

Stosowanie tamponów na noc

Tak, w nocy też możesz nosić tampony! Czy nie wspaniale byłoby budzić się podczas okresu z uczuciem czystości, wiedząc, że całą noc miałaś zapewnioną niezawodną ochronę? Wbrew powszechnym przekonaniom, można stosować tampony także na noc, aby podczas menstruacji czuć się bezpiecznie i świeżo przez całą dobę.
Aby zapewnić sobie maksymalną ochronę, polecamy stosowanie tamponów o.b.® ExtraProtect ze skrzydełkami zabezpieczającymi SilkTouch®.

Do 100% ochrony* przez całą noc

Nowe tampony o.b.® ExtraProtect z dodatkowymi skrzydełkami zabezpieczającymi opracowano, aby zapewnić Ci dodatkową ochronę przed przeciekaniem i przesunięciem się tamponu w ciągu dnia oraz w nocy. Skrzydełka zabezpieczające rozwijają się bardzo delikatnie, dostosowując się do kształtu Twojego ciała. Odprowadzają płyn do wnętrza tamponu zapewniając niezawodną ochronę. Wyjątkowa otoczka SilkTouch® ułatwia aplikację i usuwanie tamponu.

Przy okazji – tampony o.b.® ExtraProtect sprawdzają się też szczególnie dobrze w sytuacjach, kiedy Twoje zwykłe tampony przestają pasować. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w części Tampony po urodzeniu dziecka.*wśród tamponów o.b.®

Frau schläft in Bett

Prawidłowe używanie tamponów w nocy

Załóż nowy tampon tuż przed pójściem spać i wymień go na nowy rano, tuż po obudzeniu się. Będziesz mogła spać zupełnie spokojnie i czuć się czysta po przebudzeniu! Na noc zakładaj tampony o tej samej chłonności, z których korzystasz w ciągu dnia.

Czy wiesz, że…?

Tampony zostały opracowane przez kobietę ginekolog, aby zapewnić Ci ochronę w harmonii z Twoim ciałem. Inaczej niż podpaski, tampony dokładnie wchłaniają wydzielinę menstruacyjną wewnątrz ciała. Następnie stopniowo odprowadzają płyn do wnętrza tamponu, gdzie jest wchłaniany, nie blokując przy tym naturalnego wypływu krwi miesiączkowej.

o.b.® ExtraProtectdo 100% ochrony**wśród tamponów o.b.®

Stosowanie tamponów podczas ćwiczeń

Jeżeli tampon zastał prawidłowo założony (więcej informacji na temat prawidłowej aplikacji w części Jak prawidłowo zaaplikować tampon?), nic nie stoi na przeszkodzie, abyś mogła cieszyć się ulubionym rodzajem aktywności fizycznej. Chłonne warstwy tamponu o.b.® wychwytują krew menstruacyjną bezpośrednio w pochwie. Możesz zatem bez obaw pływać i nie musisz rezygnować z uprawiania sportu i dobrej zabawy. Dodatkowe informacje na temat stosowania tamponów podczas uprawiania sportu i pływania można znaleźć w części Często zadawane pytania – tampony..

Czy słyszałaś już o tamponach o.b.® ProComfort™z technologią Dynamic Fit™? Wyjątkowe splecione rowki pomagają skutecznie rozprowadzić płyn wewnątrz tamponu. Tampony zapewniają maksymalną wygodę i elastyczność oraz niezawodną ochronę!

Może Cię także zainteresować

Czy istnieją różne rodzaje tamponów o.b.®, a jeżeli tak, to który jest dla mnie odpowiedni?

Czy mogę stosować tampony na noc?

Produkty Pokaż wszystkie

Wyszukiwarka produktów o.b.®

Który tampon o.b.® jest dla Ciebie odpowiedni?
Odpowiedz na cztery krótkie pytania.

Często zadawane pytania

Dowiedz się więcej o menstruacji,
dojrzewaniu i tamponach.