Przydatne linki

Dojrzewanie

Dziewczyny śmieją się i robią miny
Dziewczyny śmieją się i robią miny

Zmiany w czasie dojrzewania

Wahania nastroju, niedoskonałości skóry i zupełnie nowe odczucia. Zmiany zachodzące w Twoim ciele podczas dojrzewania mogą powodować niepewność. Rozwój fizyczny jest jednak rzeczą całkowicie normalną i piękną. Chcielibyśmy towarzyszyć Ci w ekscytującej podróży zwanej dojrzewaniem, dostarczając Ci pomocnych informacji i wskazówek na temat wszystkich zmian związanych z tym okresem.

Przewijaj ekran w dół, aby przy pomocy naszej animacji dowiedzieć się więcej o poszczególnych etapach dojrzewania oraz zmianach zachodzących w ciele kobiety.

Kiedy ma miejsce pierwsza miesiączka?

Skąd wiem, że zbliża się pierwsza miesiączka? Jak się na nią przygotować i czego mogę się spodziewać? Wszystkiego dowiesz się z części Pierwsza miesiączka.

Zmiany w czasie dojrzewania

Dziewczyna powoli dojrzewa, stając się dorosłą kobietą. Zmieniają się w tym czasie jej odczucia i spojrzenie na świat. Zmiany w czasie dojrzewania stanowią część naturalnego procesu dorastania i osiągania tzw. dojrzałości płciowej. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje, których potrzebujesz.

Biała wydzielina

Czy zauważyłaś na bieliźnie białe plamy? Nie martw się! Gratulacje, już wkrótce staniesz się kobietą i dostaniesz pierwszej miesiączki. Zestawiliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat białej wydzieliny.

Informacje dla rodziców

Dojrzewanie to często trudny etap życia, nie tylko dla młodych ludzi, ale także dla ich rodziców. Nawet dorośli nie zawsze wiedzą, jak reagować na wiele pytań i na zmiany zachodzące u ich dzieci. Dlatego też przygotowaliśmy także przydatne informacje dla rodziców.

Może Cię także zainteresować

Czy istnieją różne rodzaje tamponów o.b.®, a jeżeli tak, to który jest dla mnie odpowiedni?

Czy mogę stosować tampony na noc?

Produkty Pokaż wszystkie

Wyszukiwarka produktów o.b.®

Który tampon o.b.® jest dla Ciebie odpowiedni?
Odpowiedz na cztery krótkie pytania.

Często zadawane pytania

Dowiedz się więcej o menstruacji,
dojrzewaniu i tamponach.