Wszystko o tamponach

Produkty o.b.®
Produkty o.b.®

Tampony od dziesięcioleci cieszą się dużą popularnością i są stosowane przez miliardy kobiet na całym świecie. Jest ku temu wiele dobrych powodów!

Tampony są:

  •  małe
  •  dyskretne 
  •  higieniczne
  •  wygodne 

i łatwe w użyciu!

Tampony, podpaski i inne produkty

Większość kobiet podczas okresu stosuje tampony. Mają ku temu dobre powody – tampon zawsze łatwo mieć przy sobie, łatwo go zaaplikować i zapomnieć o ewentualnych nieprzyjemnych efektach ubocznych miesiączki, takich jak nieprzyjemny zapach czy krwawienie. Poza tamponami, podczas okresu możesz także korzystać z innych produktów higienicznych – prawie wszystkie można znaleźć w każdej drogerii. Nie jesteś pewna, czy najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będą tampony, kubeczek menstruacyjny, majtki menstruacyjne, czy podpaski? Przygotowaliśmy podsumowanie różnych cech poszczególnych produktów.

Prawidłowa aplikacja tamponu

Przy pierwszej aplikacji tamponu może pojawić się wiele pytań. Warto poznać najpierw własne ciało i jego anatomię. Często pierwsza aplikacja tamponu to pierwsza okazja do zapoznania się z budową naszego ciała. Wszystkie ważne informacje zebraliśmy w części Prawidłowa aplikacja tamponu.

Używanie tamponów

Czy mogę zakładać tampon na noc? Czy mogę pływać i uprawiać sporty? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w części Używanie tamponów.

W części Wszystkie produkty o.b.® dowiesz się, który tampon jest dla Ciebie odpowiedni.

Kliknij na tematy, które Cię interesują, aby przeczytać więcej, jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego warto korzystać z tamponów, jak działają i jak prawidłowo je wyrzucić.

Produkty Pokaż wszystkie

Wyszukiwarka produktów o.b.®

Który tampon o.b.® jest dla Ciebie odpowiedni?
Odpowiedz na cztery krótkie pytania.

Często zadawane pytania

Dowiedz się więcej o menstruacji,
dojrzewaniu i tamponach.