Ty i Twoja miesiączka

Zmiany obfitości
miesiączki

To naturalne, że obfitość miesiączki zmienia się w jej trakcie oraz wraz z wiekiem. Dowiedz się, dlaczego tak się dzieje i które rozwiązanie o.b.® jest najlepsze dla Twoich zmieniających się potrzeb.
 

Przez całe życie

To naturalne, że obfitość krwawienia zmienia się w trakcie miesiączki oraz z wiekiem. Dowiedz się, dlaczego tak się dzieje, i które rozwiązanie o.b.® jest optymalne dla Twoich zmieniających się potrzeb.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Po urodzeniu dziecka

Macierzyństwo oznacza, że powinnaś nauczyć się swojego zmieniającego się ciała na nowo. Twoje hormony dopiero wracają do normy, możesz spodziewać się, że Twoja miesiączka przez kilka miesięcy będzie inna niż zwykle.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

W okresie okołomenopauzalnym

Okres menopauzy to nowy rozdział w Twoim życiu! Niektóre kobiety prawie nie zauważają zmian, inne odczuwają nieprzyjemne objawy. Jeśli cierpisz z powodu objawów, nie martw się, jest wiele metod, aby sobie z nimi poradzić.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Stosowanie tamponów w nocy

Tak, tamponów możesz też używać wtedy, gdy śpisz. Wypróbuj tampon o.b.® ProComfort™ Night! Czy nie jest wspaniale czuć się świeżo po przebudzeniu, wiedząc, że tampon chronił cię przez całą noc? Wbrew rozpowszechnionym mitom tampony można stosować nocą. Tampony o.b.® ProComfort™ Night, wyposażone w zabezpieczające skrzydełka SilkTouch™, gwarantują niezawodną ochronę przez całą noc, a rano uczucie czystości i świeżości.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ