Stosowanie tamponów w nocy


Tak, tamponów możesz też używać wtedy, gdy śpisz. Wypróbuj tampon o.b.® ProComfort™ Night! Tampony o.b.® ProComfort™ Night, wyposażone w zabezpieczające skrzydełka SilkTouch™, gwarantują niezawodną ochronę przez całą noc, a rano uczucie czystości
i świeżości. Jak to zrobiliśmy?

Niezawodna ochrona przez całą noc,          
a rano uczucie czystości i świeżości
W przeciwieństwie do podpasek tampon o.b.® ProComfort™ Night jest tak wygodny, że po prostu
o nim zapomnisz i będziesz czuć się podczas snu pewnie i swobodnie. Tampon o.b.® ProComfort™ Night to jedyny tampon na noc wyposażony
w unikalne zabezpieczające skrzydełka SilkTouch™. Rozwijają się one delikatnie oraz dopasowują do indywidualnych kształtów ciała, efektywnie kierując wydzielinę miesiączkową do wnętrza tamponu i gwarantując niezawodną ochronę przez całą noc. Wyjątkowe skrzydełka SilkTouch™ sprawiają, że tampon łatwo się aplikuje wieczorem, a rano usuwa. Komfort i niezawodna ochrona sprawią, że będziesz dobrze spać, a po przebudzeniu czuć się czysto i świeżo!

 

Pewność przez całą noc

Tampony o.b.® dbają o potrzeby Twojego ciała. Zostały zaprojektowane przez kobietę ginekologa tak, aby działać w pełnej harmonii z kobiecym ciałem. W przeciwieństwie do podpasek wychwytują wydzielinę miesiączkową już wewnątrz pochwy, rozszerzając się równomiernie i delikatnie dopasowując do jej kształtu. Tampony o.b.® zostały zrobione z ultrachłonnych włókien najwyższej jakości, spełniających takie same normy, jakie obowiązują przy produkcji niesterylnej waty chirurgicznej*. Zbierają one wydzielinę miesiączkową stopniowo, przez co tampon wypełnia się bez blokowania naturalnego procesu wypływu.
Po prostu wprowadź tampon o.b.® ProComfort™ Night przed pójściem do łóżka i usuń, gdy tylko się obudzisz. Mimo że w nocy nosisz tampon dłużej, możesz zacząć od rozmiaru, którego używasz w ciągu dnia. Jeśli to za mało, wypróbuj produkt o wyższej klasie chłonności.

Tampony o.b.® ProComfort™ Night używane przez miliony kobiet każdej nocy w czasie miesiączki!

*według Farmakopei Europejskiej