Przez całe życie

To naturalne, że obfitość krwawienia zmienia się w trakcie miesiączki oraz z wiekiem. Dowiedz się, dlaczego tak się dzieje, i które rozwiązanie o.b.® jest optymalne dla Twoich zmieniających się potrzeb.

W TRAKCIE MIESIĄCZKI

To normalne, że obfitość krwawienia zmienia się w trakcie miesiączki. Przeważnie krwawienie jest bardziej obfite przez kilka pierwszych dni miesiączki, a pod jej koniec słabnie. Tampony o.b.® mają różne rozmiary i chłonność, aby jak najlepiej odpowiadać na Twoje zmieniające się potrzeby.

PRZY ANTYKONCEPCJI

Czasami możesz także zauważyć, że obfitość miesiączki zmienia się w zależności od czynników zewnętrznych, takich jak stres, dieta lub antykoncepcja. Na przykład stosowanie tabletek antykoncepcyjnych powoduje mniej obfite krwawienia. Dzieje się tak, bo antykoncepcja doustna wpływa na rozwój i dojrzewanie komórek jajowych i zapobiega owulacji. Oznacza to, że wyściółka macicy mniej się rozrasta i krwawienia są dużo mniejsze. 

Przy niewielkich krwawieniach potrzebne są tampony o mniejszej chłonności, łatwe do aplikacji
i usuwania. Tampony ProComfort™ z jedwabiście gładką otoczką SilkTouch™ i zastosowaniem Smooth Technology™ są bardzo wygodne i łatwe w użyciu nawet podczas niewielkiego krwawienia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach, kliknij 
tutaj.

PO URODZENIU DZIECKA I W OKRESIE MENOPAUZY

Obfitość krwawienia będzie się także zmieniać, gdy zaczniesz nowy rozdział w swoim życiu.
Wiele kobiet zauważa, że po urodzeniu
dziecka miesiączka jest bardziej obfita i nieco dłuższa
albo że używane przez nie wcześniej tampony już nie pasują tak dobrze. Miesiączka może stać się bardziej obfita również w okresie menopauzy. 

Tampony o.b.® ProComfort™ Night zapewnią Ci dodatkową ochronę także w tym czasie. Unikalne zabezpieczające skrzydełka SilkTouch™ rozwijają się delikatnie i wychwytują płyn menstruacyjny, który inne tampony mogą przepuścić. Tampon o.b.® ProComfort™ Night z jedwabiście miękkimi skrzydełkami trzyma się bezpiecznie w miejscu, dopasowując się do kształtu pochwy,
co zapobiega jego przesuwaniu się. 
Aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie, kliknij tutaj.