Jakość, 
której możesz
zaufać

 

Dlaczego jakość jest tak ważna?

W samych Niemczech co roku sprzedawanych jest ok. 1,2 mld tamponów o.b.®, są one również eksportowane do 40 krajów na całym świecie. Tampony stały się nieodłączną częścią życia milionów dziewcząt i kobiet. Wierzą one w jakość tamponów o.b.®, a my pracujemy nad tym, aby nie zawieść ich zaufania.

Od ponad 60 lat o.b.® prowadzi badania mające na celu zwiększenie Twojej ochrony i wygody. Owocem tych badań są ważne innowacje – skręcone rowki Fluid-Lock®, otoczka SilkTouch™, zabezpieczające skrzydełka SilkTouch™ czy różne klasy chłonności tamponów – wszystko po to, aby zaspokoić Twoje potrzeby i sprostać Twoim oczekiwaniom.

Badania laboratoryjne, testy wśród konsumentów oraz najlepsze standardy produkcji zapewniają wysoką jakość i bezpieczeństwo tamponów o.b.®. Z uwagi na intymny charakter produktu, jego wytwarzanie odbywa się w ściśle kontrolowanych warunkach. Procedury kontrolne w trakcie procesu produkcji obejmują losowe testy wytrzymałości sznurka, aby mieć pewność, że w każdym tamponie jest on mocno osadzony.

Ponadto i przede wszystkim produkty są nieustannie testowane przez miliony kobiet, które używają tamponów o.b.® każdego dnia i każdej nocy podczas miesiączki – pomaga to zapewniać ich wysoką jakość i wciąż je doskonalić. Uważnie słuchamy uwag naszych konsumentek i wciąż uczymy się od Was, po to, by nasze produkty jak najlepiej odpowiadały Waszym potrzebom.