Wystarczy, że uzupełnisz w kalendarzyku swoje dane osobowe i klikniesz klawisz „Oblicz daty”, a podane zostaną przewidywane daty Twojej następnej miesiączki i dni płodnych.*

 

Rozpocznij

Wybierz datę, od której chciałabyś zacząć wpisy. Kliknij na odpowiedni dzień, a pojawi się okienko.
Możesz w nim zanotować rodzaj i długość krwawienia (począwszy od tej daty), a także jego intensywność i odczuwany nastrój. Możesz także zapisywać daty wizyt lekarskich. Kliknij „Zapisz”, a Twój wpis zostanie dodany do kalendarzyka.

 

Ważne wskazówki

Aby zmienić dane lub dodać nowe informacje, kliknij po prostu na odpowiedni dzień.
Możesz usunąć dane z danego dnia wybierając odpowiedni dzień, a następnie klikając przycisk „Usuń”.
Prosimy nie oznaczać dat krwawień międzymiesiączkowych jako daty miesiączki, ponieważ zaburzy to obliczenia.
Możesz dodawać notatki i daty przyszłych wizyt lekarskich, ale dodawane daty miesiączek mogą dotyczyć jedynie dni już minionych.

 

* Zastrzegamy, że nie bierzemy odpowiedzialności za te obliczenia. W szczególności, obliczenia dni płodnych nie mogą być traktowane jako jednoznaczne wskazanie, że prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w te dni jest większe.

Często zadawane pytania

 

Nie pamiętam hasła. Co powinnam zrobić?

Bezpośrednio pod polem loginu znajdziesz link o nazwie „Nie pamiętam hasła”. Kliknij na niego, aby wpisać swój adres e-mail i otrzymać wiadomość z linkiem umożliwiającym utworzenie nowego hasła.

 

Jak zmienić hasło?

Hasło możesz zmienić w dowolnym momencie. Wystarczy kliknąć „Moje konto”, aby zyskać dostęp do ustawień i zmienić hasło.

 

Jak zmienić adres e-mail?

Adres e-mail możesz zmienić w dowolnym momencie. Kliknij po prostu na klawisz „Moje konto”, wpisz swój adres w polu „e-mail”, a następnie kliknij „Zapisz”.

 

Jak usunąć konto?

Swój profil możesz usunąć w dowolnym momencie. Wystarczy, że klikniesz „Moje konto”, a następnie „Usuń moje konto”, a zostanie ono trwale usunięte.

 

Dlaczego przewidywana data mojej następnej miesiączki nie wyświetla się?

Po zalogowaniu się lub wpisaniu daty miesiączki, musisz kliknąć przycisk „Oblicz daty”. Wtedy w twoim kalendarzu pojawią się przewidywania. Przewidywane dni płodne pokazane są na dołączonej ilustracji, zgodnie z legendą znajdującą się pod kalendarzykiem. Przewidywane dni następnej miesiączki są zaznaczone kolorem różowym.

 

Nie otrzymuję przypomnień o następnej miesiączce na skrzynkę e-mailową. Co powinnam zrobić?

Jeśli chcesz otrzymywać przypomnienia o zbliżającej się miesiączce, musisz włączyć funkcję przypomnień, wchodząc na „Moje konto”. Przypomnienia mogą także dotyczyć dat zbliżających się wizyt lekarskich. Pamiętaj aby zapisać zmiany. Przypomnienia możesz też włączyć, klikając na klawisz „Przypomnij mi” znajdujący się pod kalendarzykiem.

 

Jak wpisać datę wizyty lekarskiej?

Kliknij na którykolwiek wybrany dzień w kalendarzyku, aby dodać datę wizyty lekarskiej lub inne notatki. Data wizyty wyświetli się w kalendarzyku jako następująca ikonka.

 

Dlaczego nie mogę dodać żadnej daty miesiączki?

Wpisywane daty miesiączek i krwawień międzymiesiączkowych mogą dotyczyć wyłącznie dni już minionych. Nie możesz dokonywać wpisów na przyszłe dni.

 

Jak przejrzeć starsze wpisy?

Aby zobaczyć starsze wpisy, kliknij na strzałki obok kalendarzyka.

 

Jak wpisać do kalendarzyka daty krwawień międzymiesiączkowych?

W formularzu możesz wybrać odpowiednią opcję – krwawienie międzymiesiączkowe lub miesiączka. Upewnij się, że nie oznaczyłaś dat krwawień międzymiesiączkowych jako daty miesiączki, ponieważ zaburzy to obliczenia.

 

Jak wydrukować kalendarzyk?

Aby wydrukować kalendarzyk, skorzystaj z opcji „Drukuj”. Kliknij na odpowiedni klawisz, aby zobaczyć podgląd wydruku, a następnie wydrukuj kalendarzyk z pomocą menu drukowania.