Czy można używać tamponów w nocy?

Możesz używać tamponów w nocy bez żadnych obaw. Miliony kobiet stosują tampony każdej nocy w czasie miesiączki. W przeciwieństwie do podpaski, tampon nie może się przesunąć lub zwinąć podczas snu, masz więc większą swobodę ruchu.

Tampony o.b.® rozumieją potrzeby Twojego ciała. Zostały zaprojektowane przez kobietę ginekologa tak, aby działać w pełnej harmonii z kobiecym ciałem.
W przeciwieństwie do podpasek wychwytują wydzielinę już wewnątrz ciała, rozszerzając się równomiernie i delikatnie dopasowując do kształtu pochwy. Tampony o.b.® wytwarzane są z chłonnych włókien najwyższej jakości, spełniających takie same normy, jakie obowiązują przy produkcji niesterylnej waty chirurgicznej*. Tampony o.b.® wchłaniają wydzielinę stopniowo, nasiąkając powoli i nie blokując naturalnego wypływu.

Tampony o.b.® ProComfort™ Night mają zabezpieczające skrzydełka SilkTouch™, które wychwytują płyn i kierują go do wnętrza tamponu zapewniając niezawodną ochronę przez całą noc oraz uczucie czystości i świeżości rano. Możesz stosować je aż do ośmiu godzin – po prostu pamiętaj, aby wprowadzić tampon przed snem i usunąć go zaraz po wstaniu z łóżka.

o.b.® ProComfort™ Night jest rekomendowany przez ginekologów.

* według Farmakopei Europejskiej