Zamów darmową próbkę o.b.®!

Zamów bezpłatny zestaw próbny o.b.® i przekonaj się sama! Kliknij tu, aby dowiedzieć się więcej na temat wszystkich produktów o.b.®.

Krok 1: Zamów bezpłatny zestaw!

*do wyczerpania zapasów

Krok 2

Przesyłane informacje podlegają regulacjom Polityka Prywatnosci i będą wykorzystane wyłącznie w celu wysłania bezpłatnej próbki.

*dane wymagane

Krok 3: Jeśli masz czas

Zarówno Ty jak i pomoc kobietom w radzeniu sobie ze zdrowiem intymnym znajdują się w centrum naszych zawodowych zainteresowań, więc jeżeli masz chwilę, pozwól nam lepiej Cię poznać i odpowiedz na następujące pytania:

Zapoznaj się z informacjami zawartymi w sekcji „Monitorowanie przekazanych danych osobowych” Zasad ochrony danych.

Niniejszym, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod adresem: 02-135 Warszawa, ul. Iłżecka 24, będącą administratorem danych osobowych, wyłącznie w celu realizacji złożonego przeze mnie zamówienia o przesłanie bezpłatnego zestawu, reklamowym lub marketingowym (w tym przesyłania informacji handlowych) oraz w celach związanych z badaniem rynku oraz zachowań i preferencji konsumentów.

Oświadczam, że zostałam poinformowana o:

• zakresie zbierania moich danych osobowych,
• prawie dostępu, poprawienia oraz prawie żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych,
• dobrowolności podania danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przekazywanie (udostępnianie) powyższych danych osobowych w ww. celach, podmiotom powiązanym kapitałowo z Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o., jak również podmiotom, które na podstawie umowy zawartej z tą spółką, trudnią się świadczeniem na jej rzecz usług (w tym związanych z reklamą i marketingiem, usług doradczych i finansowych), a także prowadzeniem badań rynkowych (w tym spółce Instytut Marketingu i Komunikacji INMARK Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu lub Sitel Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie).

Uwaga: Zamówienia na bezpłatne próbki są realizowane jedynie na terenie Polski. Jedna osoba może zamówić tylko jeden bezpłatny zestaw o.b.®. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

 

Wybierz tampon o.b.® dla siebie

Znajdź odpowiedni dla siebie tampon o.b.®
Tampony o.b.® są dostępne w różnych rozmiarach o różnej chłonności, co umożliwia każdej kobiecie wybór właściwego tamponu na każdy dzień miesiączki. Zaleca się stosowanie tamponu o najmniejszej chłonności potrzebnej na dany dzień miesiączki.
Czy chcesz wiedzieć, który tampon o.b.® jest najlepszy dla Ciebie? Odpowiedz na poniższe pytania, a dowiesz się, jakie tampony powinnaś wybrać.

Pytanie 1

Pytanie 2

Pytanie 3

Pytanie 4

Pytanie 5