o.b. ® Twój wybór na każdy dzień

Tampony o.b.® dostępne są w różnych skalach chłonności, wybór rozmiaru tamponu zależy od intensywności miesiączki. W pierwszych dniach miesiączka jest bardziej obfita a pod koniec słaba.

Tampony na opakowaniu mają symbole kropli, które odpowiadają ich skali chłonności oraz rozmiarom takim jak Mini, Light Days, Normal, Super i Super Plus. Im więcej kropli na opakowaniu tym wyższa skala chłonności.

Próbka o.b.®

  Zamów darmową próbkę o.b.®!

  Skoro już dowiedziałaś się wszystkiego o swoim ciele, miesiączce i tamponach o.b.® może będziesz chciała je sama wypróbować. Aby otrzymać darmową próbkę o.b.® postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami. To bardzo proste! Wszystko odbędzie się z zachowaniem dyskrecji, tylko Ty będziesz wiedziała, że to próbki tamponów.

  Krok 1: Zamów bezpłatny zestaw!

  *do wyczerpania zapasów

  Krok 2

  Przesyłane informacje podlegają regulacjom Polityka Prywatnosci i będą wykorzystane wyłącznie w celu wysłania bezpłatnej próbki.

  *dane wymagane

  Zapoznaj się z informacjami zawartymi w sekcji „Monitorowanie przekazanych danych osobowych” Zasad ochrony danych.

  Niniejszym, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod adresem: 02-135 Warszawa, ul. Iłżecka 24, będącą administratorem danych osobowych, wyłącznie w celu realizacji złożonego przeze mnie zamówienia o przesłanie bezpłatnego zestawu, reklamowym lub marketingowym (w tym przesyłania informacji handlowych) oraz w celach związanych z badaniem rynku oraz zachowań i preferencji konsumentów.

  Oświadczam, że zostałam poinformowana o:

  • zakresie zbierania moich danych osobowych,
  • prawie dostępu, poprawienia oraz prawie żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych,
  • dobrowolności podania danych osobowych.

  Wyrażam zgodę na przekazywanie (udostępnianie) powyższych danych osobowych w ww. celach, podmiotom powiązanym kapitałowo z Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o., jak również podmiotom, które na podstawie umowy zawartej z tą spółką, trudnią się świadczeniem na jej rzecz usług (w tym związanych z reklamą i marketingiem, usług doradczych i finansowych), a także prowadzeniem badań rynkowych (w tym spółce Instytut Marketingu i Komunikacji INMARK Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu lub Sitel Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie).

  Uwaga: Zamówienia na bezpłatne próbki są realizowane jedynie na terenie Polski. Jedna osoba może zamówić tylko jeden bezpłatny zestaw o.b.®. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.