Mój kalendarzyk miesiączkowy

Przeciętnie, cykl menstruacyjny kobiety trwa 28 dni (po tym jak już się ustabilizuje). Abyś w przybliżeniu wiedziała, kiedy spodziewać się następnej miesiączki, wyrób sobie nawyk zapisywania daty rozpoczęcia każdej miesiączki.

Jak używać kalendarzyka miesiączkowego

Po pierwsze, powinnaś wiedzieć, że przez pierwszy okres (1 do 3 lat) Twoja miesiączka prawdopodobnie będzie nieregularna, gdyż Twój organizm nie ustalił jeszcze swojego własnego rytmu. Aby nie zaskoczyło Cię nieoczekiwane nadejście miesiączki, o.b.® może prowadzić Twój osobisty kalendarzyk miesiączkowy i przesłać Ci dyskretny e-mail przypominający, że wkrótce rozpocznie się Twoja miesiączka.

Możesz również wydrukować swój kalendarzyk i wykorzystać funkcję „oblicz”, aby określić datę kolejnej miesiączki.

Każdego dnia miesiąca możesz zapisać swój nastrój – wybierając ikonę „Dobre samopoczucie” lub „Złe samopoczucie”.

Nikt nie będzie wiedział, że masz właśnie miesiączkę, chyba że będziesz o niej mówić lub odgrywać męczennicę. Naucz się przewidywać nadejście miesiączki i żyć z nią w zgodzie zamiast boleśnie ją znosić i pozwalać swojemu organizmowi rządzić Twoim życiem. To przecież znak, że Twoje ciało prawidłowo funkcjonuje, a także początek nowego etapu w Twoim życiu!

 

Pamiętaj, że nie możemy zagwarantować stuprocentowej poprawności i wiarygodności obliczenia daty kolejnej miesiączki. Podajemy datę orientacyjną na podstawie obliczeń arytmetycznych.

Za każdym razem wybieraj swój własny kalendarzyk miesiączkowy, ponieważ tylko do niego pasują Twoje dane identyfikacyjne.